ÚvodŠperkyŠperky s kamenyShamballa náramky

Shamballa náramek onyx

Shamballa náramek onyx

Shamballa náramek z kuliček onyxu a stříbřitým ústředním korálkem se zirkony. Elegantní kontrast černé barvy onyxu a bílých šňůrek. Nastavitelná velikost pomocí posuvné šňůrky. Ačkoli někteří lidé vidí Shamballa… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
SSKSN6
Vaše cena:
219 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Shamballa náramek onyx

Shamballa náramek z kuliček onyxu a stříbřitým ústředním korálkem se zirkony. Elegantní kontrast černé barvy onyxu a bílých šňůrek. Nastavitelná velikost pomocí posuvné šňůrky.

Ačkoli někteří lidé vidí Shamballa náramky jako jen další módní trend, tyto náramky sdílejí hlubší význam a historii, než by se dalo očekávat. Shamballa je vlastně mytické království, ve které věří tibetští budhisté. To má být symbolem osvícení, míru a dokonalosti. Mýtus říká, že se toto království nachází hluboko v Asii, a je mimořádně obtížné jej najít.

Náramky jsou vyrobeny ze šňůrky, která je vázána do speciálních uzlů založených od tzv. macramé, tedy techniky tkaní látky do uzlů. Shamballa náramky jsou tkané, pletené a jsou do nich svázány speciální prvky - kameny, drahokamy, polodrahokamy, sklo a kovy.

Černé Shamballa náramky jsou nejprodávanější náramky v současném trendu těchto náramků.
Černá znamená absenci jakékoliv jiné barvy a je často spojována s tajemstvím, strachem, zlem, smrtí a obavami z neznámého. To obvykle má negativní konotaci (černá komedie, "černá smrt", černé myšlenky). Černá ale především znamená sílu a autoritu, je považována za velmi formální, elegantní a prestižní barvu.
Černé Shamballa náramky jsou obvykle z černých skleněných korálků, existují ale i s černými drahými kameny, jako je například onyx.
Právě černé Shamballa náramky jsou výjimečné tím, že jsou skvělým dárkem pro muže ve vašem životě. Je obtížné vybrat správný pánský náramek, nic ale nemůžete pokazit koupí černého náramku pro muže. Jejich prostý, ale velmi elegantní design je bezpečná volba.
Černé Shamballa náramky jsou spojeny s výkonem, elegancí a formálností. Opět skvělé pro muže ve vašem životě!

Více se o Shamballe můžete dočíst zde

 

Související produkty