ÚvodEsoterikaFeng ShuiSochy a sošky

Buddha Ochránce z mastku se stojánkem na čajovou svíčku

Buddha Ochránce z mastku se stojánkem na čajovou svíčku

Krásná soška Buddhy Ochránce se stojánkem pro čajovou svíčku. Symbolika: Buddha Ochránce představuje štít, překonání strachu. Soška je vyrobena z šedého mastku (talku). Výška je cca 11 cm. Čajová svíčka není… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X214964P
Původní cena:
299 Kč
Ušetříte:
60 Kč −20%
Vaše cena:
239 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Buddha Ochránce z mastku se stojánkem na čajovou svíčku

Krásná soška Buddhy Ochránce se stojánkem pro čajovou svíčku. Symbolika: Buddha Ochránce představuje štít, překonání strachu. Soška je vyrobena z šedého mastku (talku). Výška je cca 11 cm. 
Čajová svíčka není součástí.

Buddha Ochránce znamená překonání strachu. V této pozici je Buddha vyobrazen sedící s pravou rukou vztyčenou, s dlaní směrem od těla, přičemž póza má dva společné významy. Prvním je Buddha ochránce, protože zvednutá pravá ruka symbolicky představuje štít. Druhý význam – překonání strachu, je úzce spjat s prvním, protože ten, kdo přijímá ochranu, bude méně bázlivý.
Hlavní rysy této postavy, kromě zvednuté pravé ruky, spočívají v tom, že Buddha může být zobrazen buď sedící, nebo stojící a levá ruka může spočívat natažená v klíně, dlaní směrem nahoru. Tato socha znamená odvahu a nabízí ochranu před strachem, klamem a hněvem.

Jste unavení po náročném dni? Zapalte si vonnou čajovou svíčku u Buddhy a spolu s ním odpočívejte, relaxujte, naberte pozitivní energii a přemýšlejte o věcech příjemných.

Buddha, v překladu probuzený, osvícený, je v buddhismu bytostí, která dosáhla dokonalé realizace, tzv. osvícení. Takové bytosti jsou osvobozeny od tzv. tří jedů mysli, tj. nevědomosti, hněvu a chtivosti a od utrpení. Podstatou bytí pro ně jsou charakteristické znaky bytí, což značí neuspokojivost, nestálost a nepodstatnost.

Kam umístit sošku v interiéru?

Buddha ve Feng Shui je symbolem štěstí, moudrosti, osvícení, hojnosti, prosperity a přináší pozitivní energii. Buddha se dává do rohu místnosti, kde chceme odpočívat nebo meditovat nebo do místnosti, která má vyzařovat klid. Tato soška je určena lidem, kteří hledají buď mír ve svém životě, nebo pro ty, kteří chtějí zlepšit vlastní meditační schopnosti, nebo si odpočinout a relaxovat.
Pokud budete hladit Buddhovo břicho, podpoříte jeho účel, a sice zesílení pozitivní energie, splnění přání a tužeb, stále dobrou náladu a zahánění smůly.

Související produkty