ÚvodEsoterikaEnergetické šperkyŠperky z hematitu

Hematit fazetovaný náramek s korálky avanturínu

Hematit fazetovaný náramek s korálky avanturínu

Atraktivní náramek z fazetovaných korálků hematitu a korálků zeleného avanturínu podporuje tvořivost, vnímavost a vytrvalost. Elegantní, temně černý lesk charakteristický pro léčivý kámen hematit. Hematit je mocným… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-AVA-BJEW-JB03265P
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Hematit fazetovaný náramek s korálky avanturínu

Atraktivní náramek z fazetovaných korálků hematitu a korálků zeleného avanturínu podporuje tvořivost, vnímavost a vytrvalost. Elegantní, temně černý lesk charakteristický pro léčivý kámen hematit. Hematit je mocným kamenem, vytahujícím nemoci z těla, už od starověku je používán k zastavení krvácení. Pomáhá se sebevědomím, odstraňuje plachost, zlepšuje soustředění. Hematitové náramky z naší "černé kolekce" zabraňují vstupu negativity do aury. Zelené korálky avanturínu projasňují tmavý lesk tohoto náramku, umocněný ploškami výbrusu a dávají mu elegantní vzhled.  

Důležité upozornění: náramek má obvod cca 16 cm, je vhodný pouze pro štíhlejší ruku.      I když jej  lze natáhnout až na obvod 22 cm, náramek už nepůsobí na ruce esteticky. Před koupí důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí, pokud je větší než cca 16 cm, náramek Vám nelze doporučit.

Hematit je mocným kamenem ve vytahování nemocí z těla. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy a křeče v nohou, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek.
Detailní popis kamene: hematit

Avanturín je povšechným kamenem štěstí, přináší prosperitu a majetek, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci.

Zelený avanturín ve Feng Shui využívá energii dřeva, energii růstu, rozvoje, nových začátků, výživy a zdraví. Pomáhá zvýšit vitalitu a přináší hojnost. Avanturín je vhodný do každé místnosti, kde se jí, do pokoje malého dítěte nebo tam, kde začíná nějaký nový projekt. Energie dřeva je tradičně spojována s východní a jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Upevňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

Detailní popis kamene: avanturín 

Související produkty