ÚvodEsoterikaEnergetické šperkyŠperky z hematitu

Hematit náramek destičkový magnetický

Hematit náramek destičkový magnetický

Elegantní magnetický náramek z mírně zaoblených destiček hematitu je nejen pohledným šperkem, ale díky magnetickým účinkům hematitu působí příznivě pro zmírnění bolesti, má pozitivní účinky na krevní oběh a také pomáhá… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
EESH15
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Hematit náramek destičkový magnetický

Elegantní magnetický náramek z mírně zaoblených destiček hematitu je nejen pohledným šperkem, ale díky magnetickým účinkům hematitu působí příznivě pro zmírnění bolesti, má pozitivní účinky na krevní oběh a také pomáhá snížit svalové napětí (tzv. myorelaxace). Destičky hematitu navlečeny na dvou černých gumičkách. Šířka náramku cca 1,8 cm.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Hematit je mocným kamenem ve vytahování nemocí z těla. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy a křeče v nohou, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek.

Související produkty