ÚvodEsoterikaEnergetické šperkyŠperky z hematitu

Hematit náramek oválky s korálky růženínu

Hematit náramek oválky s korálky růženínu

Atraktivní náramek z oválků hematitu a satinovaných korálků růženínu dává sebevědomí a klid. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Elegantní, temně černý lesk charakteristický pro léčivý kámen hematit. Hematit… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-NBJEW-JB03263-02P
Vaše cena:
119 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Hematit náramek oválky s korálky růženínu

Atraktivní náramek z oválků hematitu a satinovaných korálků růženínu dává sebevědomí a klid. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Elegantní, temně černý lesk charakteristický pro léčivý kámen hematit. Hematit je mocným kamenem, vytahujícím nemoci z těla, už od starověku je používán k zastavení krvácení. Pomáhá se sebevědomím, odstraňuje plachost, zlepšuje soustředění. Hematitové náramky z naší "černé kolekce" zabraňují vstupu negativity do aury. Něžné růžové korálky růženínu projasňují tmavý lesk tohoto náramku a dávají mu elegantní vzhled. Růženínl dáva nejen lásku, ale i životní energii. 

Do oválků  tvarované korálky hematitu dávají náramku v odrazech světla třpytivý vzhled. Tzv "frosted" úprava korálků, jako je růženín v tomto náramku, do podoby ojíněných či zmrzlých korálků, je aktuálním celosvětovým módním trendem v oblasti výroby šperků z přírodních kamenů. Korálky jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 22 cm už náramek nepůsobí na ruce esteticky. Před koupí důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Hematit je mocným kamenem ve vytahování nemocí z těla. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy a křeče v nohou, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek.
Detailní popis kamene: hematit

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Léčebné užití: léčí choroby ledvin, srdce, jater, plic a genitálií a nervový systém. Napomáhá při léčení infekcí močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Detailní popis kamene: růženín

Související produkty