ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyStojánky pro vonné tyčinky

Truhlička a stojánek dřevo na vonné tyčinky s Draky

Truhlička a stojánek dřevo na vonné tyčinky s Draky

Ručně bohatě vyřezávaná dekorativní dřevěná truhlička a stojánek zároveň na vonné tyčinky na bambusové štěpině a na kužílky. Truhlička zároveň slouží jako úložný box. Vyrobena je ze dřeva stromů rostoucích v Indii… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2W9476/4P
Vaše cena:
179 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Truhlička a stojánek dřevo na vonné tyčinky s Draky

Ručně bohatě vyřezávaná dekorativní dřevěná truhlička a stojánek zároveň na vonné tyčinky na bambusové štěpině a na kužílky. Truhlička zároveň slouží jako úložný box. Vyrobena je ze dřeva stromů rostoucích v Indii, vykládaná kovovými draky. Otevřená truhlička slouží jako držák na tyčinky a zároveň zachycuje spadaný popel při jejich pálení, spodní část truhličky je úložným prostorem pro tyčinky. Při pálení vonných tyčinek může být truhlička zavřená, přičemž jednotlivými vyřezanými otvory stoupá jemný kouř. Délka truhličky je cca 30 cm. 
Tyčinky nejsou součástí balení.

Zatímco v pojetí  evropských pohádek a mýtů je drak ztělesněním zla, v pojetí východních kultur (čínský a japonský drak) drak naopak symbolizuje moudrost, sílu, přízeň přírodních sil, dobrotu a pozitivní změny. V čínské mytologii a v tradici Feng Shui je drak vládce vody, tedy jednoho z prvků Feng Shui. Proto drak přináší do životního prostoru sílu a štěstí, je ochráncem celé rodiny a též ochráncem cestovatelů a řidičů.

Použití: konec bambusové štěpiny vložte do jednoho z otvorů po stranách otevřené truhličky. Vonnou tyčinku lze zapálit před vsunutím nebo i po vložení do otvoru. Na kovové prohlubně uvnitř lze postavit vonný kužílek. 

Vyrobeno v Indii  

Související produkty