ÚvodDoplňkyBytové dekoraceStromečky štěstí

Stromeček štěstí sodalit

Stromeček štěstí sodalit

Stromečky štěstí jsou nádhernou dekorací do každého domu i bytu. Jedná se o kousky tromlovaných drahých kamenů, přilepené na drátky ve tvaru stromu na kamenném podstavci. Stromečky štěstí přinášejí do Vašeho života… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 01.
Vaše cena:
349 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Stromeček štěstí sodalit

Stromečky štěstí jsou nádhernou dekorací do každého domu i bytu. Jedná se o kousky tromlovaných drahých kamenů, přilepené na drátky ve tvaru stromu na kamenném podstavci. Stromečky štěstí přinášejí do Vašeho života pohodu a štěstí, a podporují léčivé účinky kamenů, z nichž jsou vyrobeny. Dodáváno v dárkové krabičce. 

Každý kus je ručně dělaný originál a může se tak lišit od vyobrazené fotografie.

Sodalit ve Feng Shui představuje energii vody. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty, její proud pomáhá zajistit rovnováhu odvíjejícího se života. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energie vodních prvků.

Sodalit má mezi modrými kameny nejintenzivnější vibrace. Spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci a porozumění aktuálním stavům vašeho života. Rozvíjí a zklidňuje mysl. Potlačuje duševní zmatek. Umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty, zvyšuje sebevědomí.

Léčebné využití: sodalit napomáhá při léčbě potíží způsobených stresem, emocemi a strachem, podporuje a posiluje nervový systém. Je nápomocný při očistě lymfatického systému i jednotlivých orgánů, udává se, že udržuje v rovnováze metabolismus a posiluje imunitní systém. Též je o něm známo, že snižuje horečku, krevní tlak a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

Související produkty