ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyTamblované kameny s úchytem

Howlit modrý tamblovaný přívěsek

Howlit modrý tamblovaný přívěsek

Přívěsek ze šmolkově modrého kamínku howlitu s úchytem ze stříbřitě lesklého tombaku. Velikost kamene cca 1,5 až 2 cm. Ilustrativní vyobrazení.  Howlit modrý (Magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2HOBLTPP
Vaše cena:
49 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Howlit modrý tamblovaný přívěsek

Přívěsek ze šmolkově modrého kamínku howlitu s úchytem ze stříbřitě lesklého tombaku. Velikost kamene cca 1,5 až 2 cm. Ilustrativní vyobrazení. 

Howlit modrý (Magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci. Dodává harmonii a odolnost vůči stresu. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, rozpoznává podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě.

Léčebné využití: udává se, že modrý howlit napomáhá detoxikaci, uvolňuje svaly a křeče, udává se, že ulevuje při při menstruaci a migrénách, napomáhá při léčbě střev, žaludku, ledvinových kamenů, močového měchýře, křečových žíl, napomáhá hojení zubů a kazů. Též se udává, že modrý howlit pomáhá snižit cholesterol, horečky a zimnici.

Detailní popis účinků kamene howlit

Související produkty