ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyTamblované kameny s úchytem

Jadeit tamblovaný přívěsek

Jadeit tamblovaný přívěsek

Přívěsek z tamblovaného  jadeitu. Úchyt z postříbřeného tombaku. Bez řetízku. Jadeit přitahuje lásku a finanční stabilitu. To je způsobeno tím, že dodává pozitivní energii a vřelý vztah k ostatním i k sobě samému a… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
SSKP49
Vaše cena:
59 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Jadeit tamblovaný přívěsek

Přívěsek z tamblovaného  jadeitu. Úchyt z postříbřeného tombaku. Bez řetízku.

Jadeit přitahuje lásku a finanční stabilitu. To je způsobeno tím, že dodává pozitivní energii a vřelý vztah k ostatním i k sobě samému a vedle toho rozvíjíprosperující energii, která pomáhá při obchodních jednáních. I když podněcuje získávání peněz, rozvíjí zároveň skromnost a odstraňuje rozhazovačnost. Jadeit působí na životní vitalitu a má sílu prodlužovat život.

Dodává moudrost, harmonii, štěstí a přátelství. Dokáže ochránit před neštěstím, nehodami a vytváří ochranou bariéru, která pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Tiší podrážděnost a rozbouřené emoce. Uklidňuje mysl a působí na celkovou vyrovnanost. Jadeit je krystal, který umožňuje dojít k vnitřní rovnováze a tak dokázat odpustit a povznést se nad nepříjemné události, které se staly v minulosti. Učí toleranci a štědrosti. Vyrovnává energie jin a jang.

Související produkty