ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyTanzanit šperky limitovaná edice

Tanzanit náušnice stříbro TZE1014 Ag 925

Tanzanit náušnice stříbro TZE1014 Ag 925

Tanzanit náušnice stříbro s krásnými a kvalitními broušenými kameny vzácného tanzanitu z naší Tanzanit edice. Vedle tanzanitu jsou náušnice osazeny kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Šperky s… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2TZE1014P
Vaše cena:
1 799 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
GLS kurýrní službazdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tanzanit náušnice stříbro TZE1014 Ag 925

Tanzanit náušnice stříbro s krásnými a kvalitními broušenými kameny vzácného tanzanitu z naší Tanzanit edice. Vedle tanzanitu jsou náušnice osazeny kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Šperky s tanzanitem patří k tomu nejlepšímu ze šperků s kameny, co vám můžeme nabídnout. Kameny tanzanitu jsou pečlivě vybrané se zřetelně modrým až fialovým vybarvením a kvalitním brusem.

Velikost náušnic včetně závěsu 2 cm, velikost tanzanit kamenů: 2x 6x4 mm, celkem 0,9 karátu. Ag 925.

Tanzanit je v současnosti jeden z nejoblíbenějších a nejvzácnějších drahých kamenů. Je osobním kamenem těch, kdo se narodili v prosinci. Co činí tanzanit vzácným a unikátním, je jeho nádherná čistá modrá barva, mnohdy přecházející až fialového odstínu a jeho velmi omezená dostupnost.

Léčivé vlastnosti: tanzanit má uklidňující účinek jak na naše tělo, tak i naši mysl. Pomáhá svému nositeli najít klid a vnitřní vyrovnanost.  Mobilizuje naši vnitřní sílu a odhodlání vše špatné překonat. Díky své jemné energii a odstínům modré barvy tanzanit přináší do našeho života velkorysost a pomáhá zlepšit vztahy. Tanzanit pomáhá též potlačit negativitu, jež je v našem okolí. Na fyzické úrovni se často udává, že tanzanit může napomáhat našemu tělu lépe vstřebávat živiny a odstraňovat toxiny, které mohou způsobit kožní problémy. Věří se, že tanzanit pomáhá při léčbě ke snížení krevního tlaku. Tanzanit je skvělým kamenem především pro korunní čakru.

Detailní popis kamene: tanzanit

Související produkty