ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyTanzanit šperky limitovaná edice

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1064 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1064 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro s krásným a kvalitním kamenem vzácného přírodního tanzanitu s briliantovým výbrusem z naší Tanzanit edice. Vedle tanzanitu je přívěsek osazen kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X2TZP1064P
Původní cena:
1 249 Kč
Ušetříte:
187 Kč −15%
Vaše cena:
1 062 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
GLS kurýrní službazdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1064 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro s krásným a kvalitním kamenem vzácného přírodního tanzanitu s briliantovým výbrusem z naší Tanzanit edice. Vedle tanzanitu je přívěsek osazen kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Velký tanzanit je vybroušen do kulatého briliantového brusu, díky kterému září třpytem světla na jeho brpoušených hranách. Nejtřpytivější a nejkrásnější šperk v naší nabídce! Šperky s tanzanitem patří k tomu nejlepšímu ze šperků s kameny, co vám můžeme nabídnout. Kámen tanzanitu je pečlivě vybraný se zřetelně modrým až fialovým vybarvením a kvalitním brusem.

Velikost přívěsku se závěsem cca 1,4 cm, velikost tanzanitu : cca 5 mm, 0,65 karátu. Hmotnost cca 1,1 g. Ag 925.

Tanzanit je v současnosti jeden z nejoblíbenějších a nejvzácnějších drahých kamenů. Je osobním kamenem těch, kdo se narodili v prosinci. Co činí tanzanit vzácným a unikátním, je jeho nádherná čistá modrá barva, mnohdy přecházející až fialového odstínu a jeho velmi omezená dostupnost.

Léčivé vlastnosti: tanzanit má uklidňující účinek jak na naše tělo, tak i naši mysl. Pomáhá svému nositeli najít klid a vnitřní vyrovnanost.  Mobilizuje naši vnitřní sílu a odhodlání vše špatné překonat. Díky své jemné energii a odstínům modré barvy tanzanit přináší do našeho života velkorysost a pomáhá zlepšit vztahy. Tanzanit pomáhá též potlačit negativitu, jež je v našem okolí. Na fyzické úrovni se často udává, že tanzanit může napomáhat našemu tělu lépe vstřebávat živiny a odstraňovat toxiny, které mohou způsobit kožní problémy. Věří se, že tanzanit pomáhá při léčbě ke snížení krevního tlaku. Tanzanit je skvělým kamenem především pro korunní čakru.

Detailní popis kamene: tanzanit

Související produkty