ÚvodLéčivé a drahé kamenyTromlované placičky

Kalcit oranžový placička extra kvalita

Kalcit oranžový placička extra kvalita

Okouzlující placička ze sytě oranžového kalcitu té nejvyšší AA kvality doslova prozáří váš den jako sluničko. Krása pomorančově oranžové barvy vnáší do života pocit tepla, aktivity a přitom pohody. Tato placička vám již… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Kalcit oranžový placička extra kvalita

Okouzlující placička ze sytě oranžového kalcitu té nejvyšší AA kvality doslova prozáří váš den jako sluničko. Krása pomorančově oranžové barvy vnáší do života pocit tepla, aktivity a přitom pohody. Tato placička vám již od pohledu vlije do žil novou energii a chuť do života. Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je jejich snadnější nošení - lze je vložit do kapsy, kabelky či větší peněženky. Velikost placiček cca 3 až 4 cm, všechny se vyznačují téměř jednolitou zářivě oranžovou barvou.

Kalcit oranžový je ochranným kamenem. Pokud se podrží v ruce, tak dodává tělu energii. Udržuje v rovnováze city, odstraňuje strach, pomáhá překonávat deprese. Odstraňuje problémy a maximalizuje náš potenciál. Účinně čistí a nabíjí nižší čakry (zejména Sexuální a Solar plexu).

Léčebné využití: udává se, že oranžový kalcit napomáhá léčit žlučník a střevní poruchy, výborný účinek má na dráždivý tračník, působí příznivě na rozmnožovací systém a odstraňuje z těla hleny

Země původu: Mexiko

Související produkty