ÚvodVýprodej

Ametyst Love náramek korálkový

Ametyst Love náramek korálkový

Půvabný náramek Láska z velkých satinovaných korálků ametystu, doplněných kovovou hlavou lva v různých barvách - v barvě stříbra, zašlého stříbra, zlata, zašlého zlata, mědi a kovově šedé (gunmetal) a nápisem Love -… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X2G-BJEW-JB03238-05P
Původní cena:
229 Kč
Ušetříte:
120 Kč −52%
Vaše cena:
109 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst Love náramek korálkový

Půvabný náramek Láska z velkých satinovaných korálků ametystu, doplněných kovovou hlavou lva v různých barvách - v barvě stříbra, zašlého stříbra, zlata, zašlého zlata, mědi a kovově šedé (gunmetal) a nápisem Love - láska. Tento náramek má silnou léčivou a očistnou moc, posiluje věrnost, svého nositele ochraňuje a dává naději, ale je též nádhernou ozdobou třeba pro slavnostní chvíle. Okouzlující šperk, vhodný pro jakoukoliv příležitost. Velikost korálků cca 8 mm. Korálky jsou navlečeny na gumičce bílé barvy. Tento náramek je vhodný pro ženy i muže.  Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálu, skladba, barva a kresba korálků se může lišit od doprovodných fotografií.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. 

Kovový korálek ve tvaru lví hlavy je zpracován do poslední detailu včetně nádherně provedené hřívy. Tento lev je králem zvířat už od prvního pohledu. Kombinace lesknoucího se zlatavého kovu lví hlavy se satinovaným povrchem korálků tygřího oka je elegantní vzhled. Lví hlava se zaleskne při každém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku. Symbol lva se od nepaměti používá jako ochranný talisman. Korálky se lví hlavou jsou navlečeny na nylonové gumičce bílé barvy. Hlava lva z obecného kovu barvy mosazi. 

Lev je symbolem nejen neporazitelné síly a odvahy, ale též symbolizuje slunce, statečné srdce a ušlechtilost. Lev ochraňuje, přináší mír a spravedlnost. V řadě kultur je lev též symbolem života na zemi, symbolem muže a mužské síly, ušlechtilosti a ochrany. Šperky se symbolem lva jsou proto silnými ochrannými talismany.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis kamene:  ametyst 

Související produkty