ÚvodVýprodej

Figurka kance z fosilního baltského jantaru

Figurka kance z fosilního baltského jantaru

Vskutku unikátní kousek a nádherná ukázka umění zručného řemeslníka, je figurka kance z fosilního baltského jantaru. Figurka divokého prasátka je vyřezaná do posledního detailu z přírodního jantaru s nepříliš častou… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 19. 07.
Kód produktu:
X2BOARAMP
Původní cena:
3 249 Kč
Ušetříte:
1 625 Kč −50%
Vaše cena:
1 624 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Figurka kance z fosilního baltského jantaru

Vskutku unikátní kousek a nádherná ukázka umění zručného řemeslníka, je figurka kance z fosilního baltského jantaru. Figurka divokého prasátka je vyřezaná do posledního detailu z přírodního jantaru s nepříliš častou barvou mramoru. Právě tato barva dává na první pohled znát, že se jedná o fosilní, tedy opravdu dávno vzniklý jantar. Protože u jantaru platí, že čím je starší, tím je vzácnější, přestavuje tato figurka nejen nádhernou dekoraci, ale též i je cenným sběratelským kouskem, jehož cena časem dále poroste. Velikost figurky: délka cca 41 mm, výška 260 mm, šířka cca 14 mm. Hmotnost 6,9 g. Kupujete přímo vyobrazený kus.

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť. 

Jantarové šperky v evropské tradici přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Udává se, že jantar pomáhá snížit horečku. Po staletí se jantarové šperky též využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Detailní popis kamene: jantar

Související produkty