ÚvodVýprodej

Fluorit náramek fashion s třpytivými zirkony

Fluorit náramek fashion s třpytivými zirkony

Okouzlující třpytivý náramek z korálků vícebarevného fluoritu s třpytivou kovovou fashion apliakcí s broušenými kubickými zirkony pro výrazný třpyt a lesk. U fluoritu multicolor převažuje barva zelená v různých… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB02603P
Původní cena:
249 Kč
Ušetříte:
70 Kč −28%
Vaše cena:
179 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Fluorit náramek fashion s třpytivými zirkony

Okouzlující třpytivý náramek z korálků vícebarevného fluoritu s třpytivou kovovou fashion apliakcí s broušenými kubickými zirkony pro výrazný třpyt a lesk. U fluoritu multicolor převažuje barva zelená v různých odstínech spolu s fialovou (až ametystovou) a modrou barvou. Krásný a výrazný šperk, elegantní a atraktivní nejen díky několika barvám fluoritu, ale též velikosti korálků fluoritu cca 8 mm a kráse a lesku třpytivé zirkonové aplikace.  Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, tvarem, barevností, strukturou a kresbou kamenů. Kubický zirkon je syntetický kámen.

Velikost náramku: univerzální náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 21 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, koncentraci, pomáhá při učení. Ruší škodlivé záření z počítačů.

Detailní popis kamene: fluorit

Související produkty