ÚvodVýprodej

Kakoxen (Super 7) přívěsek stříbro LS 87 Ag 925

Kakoxen (Super 7) přívěsek stříbro LS 87 Ag 925

Krásný stříbrný přívěsek s neobyčejně hezkým a velkým Super 7 - kakoxenem v prvotřídní AAA kvalitě s výraznými inkluzemi zlatavého kakoxenitu, ve tvaru špičatého oválu. Ag 925. Zlatavé inkluze kakoxenitu v kombinaci s… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
S7P LS 87
Původní cena:
1 499 Kč
Ušetříte:
450 Kč −30%
Vaše cena:
1 049 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) přívěsek stříbro LS 87 Ag 925

Krásný stříbrný přívěsek s neobyčejně hezkým a velkým Super 7 - kakoxenem v prvotřídní AAA kvalitě s výraznými inkluzemi zlatavého kakoxenitu, ve tvaru špičatého oválu. Ag 925. Zlatavé inkluze kakoxenitu v kombinaci s fialovou barvou ametystu ve velikosti cca 3,6 cm činí tento šperk nepřehlédnutelný. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Související produkty