ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceČakrové svíčky

Svíčka pro 6. čakru kulatá

Svíčka pro 6. čakru kulatá

Ručně vyráběná svíce z přírodního palmového vosku. Hoří klidným plamenem bez kouře. Během pálení zůstává část stěny zachována, čímž vytváření originální tvar, ze kterého je možné i věštit. Každé realizaci v našem životě… více »

Dostupnost:
do 5 dní
Doručíme
Kód produktu:
X2ECHCS27P
Vaše cena:
179 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Svíčka pro 6. čakru kulatá

Ručně vyráběná svíce z přírodního palmového vosku. Hoří klidným plamenem bez kouře. Během pálení zůstává část stěny zachována, čímž vytváření originální tvar, ze kterého je možné i věštit.Každé realizaci v našem životě předchází myšlenky, představy, které mohou vycházet buď z podvědomých emočních vzorů, nebo může být jejich zdrojem poznání skutečnosti. Šestá čakra je v našem životě sídlem uvědomovacích procesů, můžeme tak vytvářet nové reality a staré rušit.

Šestou, čelní čakrou (Ajna) se dovršuje vědomé vnímání bytí. Je to sídlo vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností, rozlišování, paměti a vůle. Na tělesné rovině pak představuje čakra „třetího oka" nejvyšší řídí centrum centrálního nervového systému.

Při správné funkci je šestá čakra zdrojem kreativity, inteligence a rozhledu, podporuje naši představivost a vnímavost. Při harmonické funkci šesté čakry je dobře vyvinutá vyschopnost vizualizace a chápeme mnohé souvislosti intuitivně. Blokády a disharmonie se projevují životem bez plánu, nestabilností, častou změnou partnerů, pracovních míst a bydliště. Dále též pokusy působit na druhé lidi demonstrací vlastní moci nebo uspokojení vlastních myšlenek. V takovém případě bývá ještě obvykle porušena čakra solar-plexu a málo rozvinutá čakra srdce a temene hlavy.

Umístění : je umístěna na čele mezi obočím.

Barva : indigová, někdy také žlutá a fialová

Smyslová funkce : všechny smysly, také nadsmyslové vnímání

Základní princip : poznání bytí, vidět.

Související produkty