ÚvodInformace o orgonitu

Informace o orgonitu

Co je to orgonit? Pozitivní energie

Pokud jde o léčení, lidé se snaží vyzkoušet všechny možnosti a léčivé alternativy a nástroje, jako je orgonit, jen aby bylo dosaženo celkového zdraví. Nebýt nemocný znamená cítit se šťastný, silný a pozitivní v životě. To vám dává temperament a dychtivost čelit vašim každodenním úkolům.

Orgonit může přinést zpět zdraví tím, že odstraňuje negativní energii z vašeho okolí způsobené mnoha moderními technologiemi, jako signál antény, satelitní disky a znečištění. Negativní energie je velmi škodlivá pro váš zdravotní stav. Orgonit doslova vyčistí negativní energii a převádí ji na pozitivní energie pro udržení správné rovnováhy energie vašeho těla s jeho okolím.

Co je opravdu orgonit?

Orgonit, který objevili Don a Carol Croftovi v roce 2000, je léčebný přístroj ze smíchaných organických a anorganických prvků. Obvykle se používají organické katalyzované pryskyřice ze skelných vláken a neorganické kovové piliny. Tyto věci se smíchají v poměru 50-50 a tvarují do pyramidy nebo lichoběžníkového tvaru, vznikají tak předměty, které přitahují negativní energii. Umístěním malého křišťálu nebo ametystu uprostřed tvarované směsi zvyšuje její schopnost sběru negativní energie. Získaná negativní energie je pak přeměněna na pozitivní éterické energie.

Orgonit pyramida kužel ametyst extra RFB

Jak orgonit funguje?

Všechno to začalo s Dr. Wilhelmem Reichem, objevitelem éterické energie, kterou později nazval v angličtině „orgone“. Éterická energie je stále přítomna ve vzduchu, který vás obklopuje. Tato energie se nazývá životní energie, chi, prána 4. dimenzionální energie nebo Reiki. Mechanismus působení orgonitu je, že může přitáhnout a odrazit orgonovou energii pomocí organické pryskyřice zatímco kovová část ji naopak odpuzuje. Série přitažení a odpuzení uvnitř orgonitu generuje vyváženou éterickou energii, která je prospěšné pro vaše zdraví. Dr. Wilhelm Reich byl schopen prokázat léčivé účinky jeho objevu, když využil těchto energií k léčení svých pacientů s rakovinou tak, že jen museli sedět uvnitř orgonového akumulátoru při řadě procedur. Manželé Don a Carol Croftovi, pak tento objev vylepšili tím, že vytvořili tvary orgonitů, které nyní můžete mít na stole a tak převést všechnu negativní éterickou energii přítomnou ve vašem okolí na pozitivní aniž byste museli sedět v léčebných akumulátorech.

Když je energie ve vašem okolí v dobré rovnováze, vaše tělo na to reaguje. Cítíte méně stresu a jste výrazně živější. To ukazuje konkrétní vztah mezi vaším tělem a vaším okolím. Orgonity pomáhají eliminovat negativní energii a přinášejí pozitivní energii pro zdravější životní prostředí.

Orgonit přívěsek dlouhý ovál avanturín 1Orgonit přívěsek oktagon čakrový 1Orgonit přívěsek srdce lapis lazuli 1

Jaké jsou výhody orgonitu?

Účinky orgonitu se liší od člověka k člověku. Někteří lidé cítí jeho energii ihned (obvykle jako slabé, přijemné brnění nebo pocit něžného tepla, protupujícího celým tělem), zatímco pro ostatní uživatele orgonitu jsou jeho efekty kumulativní. Neprojeví se tedy hned zřetelnými účinky, ale jejich energie bude pomáhat pozvolna, postupně a neustále. Nejčastěji hlášené účinky orgonitu jsou:

• lepší spánek a živé sny

• více životní energie, radost ze života s pocitem vitality

• vyvážená a dobrá nálada

• snížená citlivost organismu vůči EMP (negativnímu elektromagnetickému záření)

• duchovní a psychologický růst

• zvýšená odolnost vůči nemocem (orgonit by však nikdy neměl být používán jako náhrada za odbornou lékařskou péči!)

Orgonit pyramida kužel ametyst extra 1Orgonit pyramida růženín a harmonie čaker s krystalem křišťálu 6 cm 1Orgonit pyramida čakrová 4 cm 1

Jaké jsou nejčastější způsoby využití orgonitu?

Většinou lidé používají orgonit pro rovnováhu a posílení energetického pole jejich těla, aby jim pomohl zajistit ochranu proti EMP - negativnímu elektromagnetickému záření, generovanému především počítači a mobilními telefony. Orgonit můžete ovšem použít též za účelem:

• prohloubení meditace a uklidnění mysli. Lze použít orgonit v podobě šperku či pyramidy.

• intenzivní a zdravý růst rostlin. Lze použít orgonit v podobě pyramidy či stromečku s orgonitem.

• odstranění negativní energii na určitém místě. Lze použít všechny formy orgonitu.

• posílení vaši záměrů, životních představ a cílů. Lze použít orgonit ve formě přívěsku, pyramidy či stromečků z polodrahokamů s orgonitovou základnou.