ÚvodPro zákazníkyVrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Nelíbí se Vám u nás nakoupené zboží, nebo jste si koupi vůbec rozmysleli? Jednoduchým způsobem nám zboží pošlete během 14 dnů zpět. Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, kontaktujte nás prosím (písemně, e-mailem nebo telefonicky), že žádáte o odstoupení od smlouvy, uveďte číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu a my Vám následně potvrdíme, jakým způsobem můžete zboží vrátit. Do balíčku vložte vyplněný vratkový/reklamační formulář, který si můžete stáhnout zde. Čitelně vypište číslo Vaší objednávky, informaci o tom co nám vracíte a číslo účtu pro vrácení peněz. Náklady na vrácení zboží nese vždy spotřebitel, pokud není s prodejcem dohodnuto jinak.

Vyřízení trvá do 14 pracovních dní avšak stíháme to i dříve.

Reklamace

V případě reklamace postupujte stejně, jako při vrácení zboží ve 14 dnech. Zároveň nám pošlete krátký email se stručným popisem reklamace a fotografii závady.

Do reklamačního formuláře připište číslo Vaší objednávky, o jaké zboží se jedná a číslo Vašeho účtu pro zaslání peněz.

Reklamační proces může trvat nejdéle 30 dní.

Reklamační řád naleznete zde.

Adresa pro zaslání zboží 

Reklamační oddělení Filip Příkopa
Vrchlického 220
289 22 Lysá nad Labem

Důležitá upozornění!

V žádném případě nám zboží nezasílejte předem bez našeho potvrzení. Taková zásilka námi nebude přijata.
Zboží by měl kupující vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.
V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vracenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku (v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.).
Dle § 1832 odst. 4 občanského zákoníku peníze za vrácené zboží budou kupujícímu vráceny do 14 dnů od doručení zboží nebo potvrzení o odeslání. Odpovídající částka bude vrácena předem dohodnutým způsobem.
Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení. Doporučujeme vrácené zboží pojistit, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu.
Kupující bere na vědomí skutečnost, že jsou-li se zbožím poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od smlouvy dle § 53 odst. 7 obč. z., darovací smlouva pozbývá účinnosti a kupující je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i s ním související poskytnuté dárky. V případě, že tyto nebudou vráceny zpět, budou tyto hodnoty chápány jako bezdůvodné obohacení kupujícího.