ÚvodPro zákazníkyVrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Nelíbí se Vám u nás nakoupené zboží, nebo jste si koupi vůbec rozmysleli? Jednoduchým způsobem nám zboží pošlete během 14 dnů zpět. Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, kontaktujte nás prosím (písemně, e-mailem nebo telefonicky), že žádáte o odstoupení od smlouvy, uveďte číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu a my Vám následně potvrdíme, jakým způsobem můžete zboží vrátit. Náklady na vrácení zboží nese vždy spotřebitel, pokud není s prodejcem dohodnuto jinak.

Vyřízení trvá do 14 pracovních dní avšak stíháme to i dříve.

Před odesláním zásilky je nutné vyplnit on-line formulář: https://www.nefertitis.cz/reklamacni-formular

a zásilku čitelně označit vygenerovaným reklamačním číslem. Neoznačené zásilky nebudou přijaty.

Adresa pro zaslání zboží 

Reklamační oddělení Filip Příkopa
U Početky 1734/20
288 02 Nymburk

Reklamace

V případě reklamace postupujte stejně, jako při vrácení zboží ve 14 dnech. 

Reklamační proces může trvat nejdéle 30 dní.

Reklamační řád naleznete zde.

Důležitá upozornění!

V žádném případě nám zboží nezasílejte předem bez našeho potvrzení. Taková zásilka námi nebude přijata.

Zboží by měl kupující vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.
V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vracenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku (v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.).
Dle § 1832 odst. 4 občanského zákoníku peníze za vrácené zboží budou kupujícímu vráceny do 14 dnů od doručení zboží nebo potvrzení o odeslání. Odpovídající částka bude vrácena předem dohodnutým způsobem.

Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení. Doporučujeme vrácené zboží pojistit, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu.
Kupující bere na vědomí skutečnost, že jsou-li se zbožím poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od smlouvy dle § 53 odst. 7 obč. z., darovací smlouva pozbývá účinnosti a kupující je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i s ním související poskytnuté dárky. V případě, že tyto nebudou vráceny zpět, budou tyto hodnoty chápány jako bezdůvodné obohacení kupujícího.

Z hygienických důvodů není možné vracet použité náušnice. Pokud zákazník toto zboží vyzkouší tak, že náušnice vloží do propíchnutého ušního boltce, není z hygienických důvodů možné odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě (§ 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v účinném znění.