ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáramky a náhrdelníky stříbro

Lapis Lazuli náramek stříbro Ag 925 B123

Lapis Lazuli náramek stříbro Ag 925 B123

Exkluzivní stříbrný náramek se šesti krásnými a kvalitními kabošony lapis lazuli. Ag 925. Délka náramku je cca 20 cm, velikost kabošonů lapis lazuli je cca: 6 x 1,2 cm, hmotnost náramku je cca 20,8 g. Náramek má… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 27. 02.
Kód produktu:
LPSB123
Původní cena:
2 499 Kč
Ušetříte:
500 Kč −20%
Vaše cena:
1 999 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lapis Lazuli náramek stříbro Ag 925 B123

Exkluzivní stříbrný náramek se šesti krásnými a kvalitními kabošony lapis lazuli. Ag 925. Délka náramku je cca 20 cm, velikost kabošonů lapis lazuli je cca: 6 x 1,2 cm, hmotnost náramku je cca 20,8 g. Náramek má americký typ zapínání. Puncováno Českým puncovním úřadem. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Lapis Lazuli je duchovní kámen,vhodný pro meditace, přináší klid, působí proti úzkostem, rychle odstraňuje stres a přináší klid a mír. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Lapis lazuli ve Feng Shui představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Feng Shui stromeček je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

 

Detailní popis kamene Lapis Lazuli

 

Související produkty