ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Ametyst náramek korálky s lebkou proti zlu a nemocem

Ametyst náramek korálky s lebkou proti zlu a nemocem

Decentně provedený náramek z korálků kvalitního ametystu s vloženou lebkou z obecného kovu je silným ochranným talismanem proti všemu zlému a pro zažehnání přicházející nemoci. Na rozdíl od západního křesťanského… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 24. 01.
Kód produktu:
N-BJEW-JB01847-01
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst náramek korálky s lebkou proti zlu a nemocem

Decentně provedený náramek z korálků kvalitního ametystu s vloženou lebkou z obecného kovu je silným ochranným talismanem proti všemu zlému a pro zažehnání přicházející nemoci. Na rozdíl od západního křesťanského myšlení, v mnoha jiných kulturách je lebka pradávným symbolem síly, odvahy, moudrosti a úspěšného překonání obtížných životních období. pro staré Kelty reprezentovala lebka sídlo síly a dům duše. Dodnes se lebka používá jako ochranný talisman, ve spojení s amteytem, jenž je mocných ochranným kamenem, je tento náramek nejen pohledným šperkem, ale i mocným talismanem.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

 

Související produkty