ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Granát náramek korálkový

Granát náramek korálkový

Nádherný náramek z korálků granátu. Nechte se okouzlit sytě rudou barvou granátu a vneste s jeho pomocí do svého života nejen vášeň, ale i energii a vitalitu svému tělu a mysli. Korálky o průměru cca 0,7 cmaž 0,8 cm… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do pondělí 23. 07.
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Granát náramek korálkový

Nádherný náramek z korálků granátu. Nechte se okouzlit sytě rudou barvou granátu a vneste s jeho pomocí do svého života nejen vášeň, ale i energii a vitalitu svému tělu a mysli. Korálky o průměru cca 0,7 cmaž 0,8 cm, navlečeny na kvalitní nylonové gumičce.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Granát je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přináší podle potřeby klid nebo touhu. Varuje před blížícím se nebezpečím, od pradávna využíván jako amulet. Povzbuzuje lásku a oddanost. Napravuje citovou disharmonii. Upevňuje vztahy. Pomáhá v životních krizích, hlavně v situacích , kdy člověk neví kudy kam. Dodává odvahu a naději. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

Detailní popis kamene: Granát

 

Související produkty