ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Ametyst broušený náušnice stříbro E358 Ag 925

Ametyst broušený náušnice stříbro E358 Ag 925

Krásné, výrazné a velmi elegantní stříbrné náušnice s broušenými ametysty výběrové kvality s triangl brusem oslní nejen kouzelným třpytem svých broušených plošek a krásou své sytě fialové barvy, ale též atraktivním… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 28. 11.
Kód produktu:
AMFS358
Vaše cena:
549 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst broušený náušnice stříbro E358 Ag 925

Krásné, výrazné a velmi elegantní stříbrné náušnice s broušenými ametysty výběrové kvality s triangl brusem oslní nejen kouzelným třpytem svých broušených plošek a krásou své sytě fialové barvy, ale též atraktivním trojúhelníkovým tvarem. Typ náušnice tzv. pecky s motýlkovým zapínáním. Ag 925. Velikost ametystů cca 2 x 7 mm.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene: ametyst

 

Související produkty