ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Ametyst broušený náušnice stříbro kapky Ag 925 E903

Ametyst broušený náušnice stříbro kapky Ag 925 E903

Nádherné a elegantní náušnice s třpytivými broušenými přírodními ametysty ve stříbře mají silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, posilují věrnost. Náušnice jsou osazeny velkými, tmavě fialovými… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 22. 01.
Kód produktu:
AMFE903
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst broušený náušnice stříbro kapky Ag 925 E903

Nádherné a elegantní náušnice s třpytivými broušenými přírodními ametysty ve stříbře mají silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, posilují věrnost. Náušnice jsou osazeny velkými, tmavě fialovými ametysty v prvotřídní kvalitě, vybroušenými do podoby kapek. Jiskřivý, výrazný a nepřehlédnutelný šperk. Ag 925/1000. Velikost ametystů: 2 x cca 1 cm. Hmotnost páru cca 3,5 g.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány

Související produkty