ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáušnice

Avanturín náušnice velké kuličky a nerezová ocel

Avanturín náušnice velké kuličky a nerezová ocel

Avanturín náušnice velké kuličky a nerezová ocel

Výrazné náušnice s velkými korálky zeleného avanturínu s nerezovými závěsy přinášejí štěstí, povzbuzují kreativitu, zvyšují vnímavost. Délka včetně tzv. afro závěsů cca 3,5 cm, velikost korálku avanturínu cca 12 mm. Na… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2EJEW-JE01973-04P
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Avanturín náušnice velké kuličky a nerezová ocel

Výrazné náušnice s velkými korálky zeleného avanturínu s nerezovými závěsy přinášejí štěstí, povzbuzují kreativitu, zvyšují vnímavost. Délka včetně tzv. afro závěsů cca 3,5 cm, velikost korálku avanturínu cca 12 mm. Na spodní straně jsou korálky doplněny jemným  vzorem v podobě květu ze stříbřitého kovu. Závěsy z nerezové oceli 304, odolné proti vodě a poškrábání. Tato ocel se používá ve farmaceutickém průmyslu, je proto vhodná i pro ty, kdo mají alergické potíže s kovy.

Avanturín je povšechným kamenem štěstí, přináší prosperitu a majetek, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci.

Léčebné využití: posílení zraku, prevence arteriosklerózy, alergie, krevní tlak,metabolismus, snížení cholesterolu, migrény, srdce, dutiny, žaludeční nevolnost.

Související produkty