ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáušnice

Záhněda náušnice Strom života

Záhněda náušnice Strom života

Půvabné náušnice Strom života z obecného kovu s ohlazenými kousky přírodní záhnědy, kamenem tišícím úzkosti, napětí a deprese. Strom života je silným symbolem, který svému nositeli dává životní sílu, energii a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 17. 08.
Kód produktu:
X2N-EJEW-N0030-07P
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Zvolte variantu:

Záhněda náušnice Strom života

Půvabné náušnice Strom života z obecného kovu s ohlazenými kousky přírodní záhnědy, kamenem tišícím úzkosti, napětí a deprese. Strom života je silným symbolem, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalituZpůsob spletení stříbřitě zbarvených drátků dává náušnicím třpytivý a luxusní vzhled. Délka náušnic včetně afro závěsu je cca 5 cm, velikost přívěsku stromu života je cca 2,8 cm, filigránová ruční práce. Materiál: zaoblené kousky záhnědy a obecný kov. 

Ilustrativní vyobrazení, kupujete šperk z přírodního materiálu, kdy se jednotlivé druhy kamenů mohou svým barevným odstínem, kresbou a sytostí barvy lišit od doprovodných fotografií.

Záhněda je výborným kamenem tišícím deprese, napětí, úzkosti a negativní emoce. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, používá se proti nočním můrám, na p

Detailní popis kamene: záhněda

Související produkty