ÚvodEsoterikaOrgonitOrgonit přívěsky

Orgonit přívěsek obdélník šikmý s tygřím okem

Orgonit přívěsek obdélník šikmý s tygřím okem

Orgonit nádherný velký přívěsek ve tvaru šikmého obdélníku s kousky přírodního tygřího oka a měděnou spirálou potlačuje negativitu, posiluje sílu vůle, přináší prosperitu a štěstí. Potlačuje deprese, dodává… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2N-OrgPen‐013-TiE5P
Vaše cena:
189 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Orgonit přívěsek obdélník šikmý s tygřím okem

Orgonit nádherný velký přívěsek ve tvaru šikmého obdélníku s kousky přírodního tygřího oka a měděnou spirálou potlačuje negativitu, posiluje sílu vůle, přináší prosperitu a štěstí. Potlačuje deprese, dodává sílu. Orgonit potlačuje škodlivé elektromagnetické záření a neutralizuje negativní vlivy v jeho okolí. Úchyt ze stříbřitého bižuterního kovu. Délka přívěsku cca 3,7 cm, tloušťka přívěsku cca 1 cm. Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálu, skladba kamenů v orgonitu, jejich tvar a barevnost se může lišit od doprovodných fotografií.

Orgonit není kámen. Je tvořen z kovových pilin zalitých v pryskyřici (či vosku nebo jiných podobných materiálech). U větších orgonitů je možnost přidat k nim i drahý, léčivý kámen.Ve světě jsou oblíbené již delší dobu, do ČR se relativně nedávno. Jejich oblíbenost však stále roste.

Orgonity mají mnoho způsobů využití:
Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky
Eliminují působení geopatogenních zón na minimum 
Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu 
Podporují meditace
Napomáhají při léčení a uzdravení

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče.

Detailní popis kamene tygří oko

Související produkty