ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Achát drúzička zlatavá přívěsek stříbro Ag 925 P177

Achát drúzička zlatavá přívěsek stříbro Ag 925 P177

Okouzlující stříbrný přívěsek s třpytivou achátovou drúzičkou zlaté barvy. Zlatá barva s oslňujícími třpytivými krystalky dává šperku nezaměnitelný vzhled. Desítky drobných krystalků se třpytí podle toho, jak se… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 27. 02.
Kód produktu:
GWDP177
Vaše cena:
749 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Achát drúzička zlatavá přívěsek stříbro Ag 925 P177

Okouzlující stříbrný přívěsek s třpytivou achátovou drúzičkou zlaté barvy. Zlatá barva s oslňujícími třpytivými krystalky dává šperku nezaměnitelný vzhled. Desítky drobných krystalků se třpytí podle toho, jak se drúzička nakloní a v závislosti na dopadajícím světle. Třpytivá zlatá barva spolu s velikostí cca 3 cm činí tento šperk nevšední, krásný a podporující dobrou náladu a pozitivní myšlení. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Třpytivé achátové drúzičky (window druzy) jsou tzv. aura krystaly zlaté barvy, respektive přírodní achát, na který se pomocí zvláštní technologie nanáší směs titanu. Díky tomu je povrch mnohobarevný, podle toho, jak odráží světlo.
Tyto krásné a zvláštní drúzičky jsou vhodné pro všechny, kdo chtějí nahlížet na život příjemným způsobem a chtějí vidět skutečnou krásu. Posilují individualitu, pocit důležitosti a sebevědomí.

Achát podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost, a zralost. Je vhodný k potlačení touhy po věcech, které člověk nepotřebuje. Podporuje představivost a inspiraci, zlepšuje soustředění. Zvyšuje pragmatické myšlení, smysl pro realitu a je výborným pomocníkem pro ty, kdo touží po harmonii, sebědůvěře a po překonání negativity. Tlumí hněv, hořkost, podporuje lásku a odvahu začít znovu. Je vhodným meditačním kamenem pro podporu klidu, pro relaxaci a otevření mysli vyššímu myšlení a vnitřní pravdě.
Acháty mají přirozenou energii, používají se pro zvýšení úsilí změnit danou situaci, vyhlídky a vztahy.

Léčebné využití: ve formě elixíru zlepšuje poruchy trávicího systému. Může být prospěšný pro oči, kůži a k potlačení zánětů. Při onemocněních srdce se doporučuje položit do jeho oblasti nebo nosit ve formě přívěsku. V případě horečky se doporučuje položit na čelo.
  
Je tradičním talismanem používaným v těhotenství a k podpoře laktace.

Detailní produkt kamene: achát drúzička s vyřezaným okénkem

Související produkty