ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Ametyst přívěsek stříbro Ag 925 P11255

Ametyst přívěsek stříbro Ag 925 P11255

Nádherný, výrazný a nesmírně elegantní je tento velký přívěsek z prvotřídního ametystu ve stříbře ve tvaru oválu. Nechte se okouzlit jeho velikostí a sytě fialovou barvou, navíc ametyst  tiší strachy, vztek, obavy a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 11.
Kód produktu:
AMCP1255
Původní cena:
599 Kč
Ušetříte:
90 Kč −15%
Vaše cena:
509 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst přívěsek stříbro Ag 925 P11255

Nádherný, výrazný a nesmírně elegantní je tento velký přívěsek z prvotřídního ametystu ve stříbře ve tvaru oválu. Nechte se okouzlit jeho velikostí a sytě fialovou barvou, navíc ametyst  tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje a zahání pocit viny. S nepřílíš častou velikostí ametystu cca 2,6 cm budete mít opravdu nepřehlédnutelný šperk. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. 

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány. 

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty