ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Astrofylit přívěsek stříbro Ag 925 P71

Astrofylit přívěsek stříbro Ag 925 P71

Nádherný přívěsek ze vzácného astrofylitu ve stříbře je velmi silným ochraným šperkem, který pomáhá přinést do duše i mysli klid, poskytuje ochranu proti stresu ze zaměstnání a tlumí depresivní pocity. Ag 925. Tento… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 25. 05.
Kód produktu:
ASTP71
Vaše cena:
799 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Astrofylit přívěsek stříbro Ag 925 P71

Nádherný přívěsek ze vzácného astrofylitu ve stříbře je velmi silným ochraným šperkem, který pomáhá přinést do duše i mysli klid, poskytuje ochranu proti stresu ze zaměstnání a tlumí depresivní pocity. Ag 925. Tento přívěsek je nádherným kouskem astrofylitu, umocněný jeho atraktivním tvarem.

Astrofylit bývá často nazýván jako "Kámen manželství", protože podporuje věrnost, pravdu a naprostou upřímnost mezi partnery ve vztahu. Je to „klidný a upřímný“ kámen, který přináší poznání do vašeho života a pomáhá vám provést zásadní životní změny, kterým jste se dosud v nitru bránili. A protože je astrofylit doslova kamenem světla, jeho světlá a čistá energie vám bude jakýmsi „světýlkem“ na cestě vašeho života.

Léčivé vlastnosti: Astrofylit povzbuzuje a posiluje naši energii ve všech úrovních - duchovně, mentálně, emocionálně i fyzicky. Astrofylit je proto velmi užitečný kámen pro všechny, kdo se chtějí zbavit návykového chování. Ať to může být závislost na kouření, alkoholu nebo drogách, astrofylit pomáhá najít v sobě sílu se těchto návyků zbavit.  Chrání před ošklivými nočními můrami a negativními sny.

Země původu: Rusko

Více o tomto krásném kameni najdete zde:

Související produkty