ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Azurit přívěsek stříbro Ag 925 P374

Azurit přívěsek stříbro Ag 925 P374

Exkluzivní stříbrný přívěsek s nádherně temně modrým azuritem. Ag 925. Azurit je mocný léčivý kámen. Zvyšuje intuici, pomáhá při duchovním růstu, umožňuje lépe se ponořit do meditace a pochopit psychosomatický dopad… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AZUP374
Původní cena:
1 499 Kč
Ušetříte:
200 Kč −13%
Vaše cena:
1 299 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Azurit přívěsek stříbro Ag 925 P374

Exkluzivní stříbrný přívěsek s nádherně temně modrým azuritem. Ag 925. Azurit je mocný léčivý kámen. Zvyšuje intuici, pomáhá při duchovním růstu, umožňuje lépe se ponořit do meditace a pochopit psychosomatický dopad nemocí. Zlepšuje paměť a komunikaci. Ruší a cestách, myšlenkové stereotypy. Potlačuje stres, smutek a obavy. Kombinace azuritu s malachitem činí tento šperk nevšedním a velmi dekorativním. Velikostí kamene cca 3,0 cm společně s barevnou kombinací a kresbou je šperk vhodný pro různé příležitosti. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Malachit je silný ochranný kámen, který se používá jako amulet zejména pro děti. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit tiší stres a pomáhá klidnému spánku. Otevírá srdce nepodmíněné lásce a harmonizuje srdeční čakru.

Léčivé užití: příznivým působením na mysl zlepšuje paměťové schopnosti, komunikaci a interpretaci. Harmonizuje 4. čakru, srdeční a 6. čakru, čakru Třetího oka, čelní.

Detailní popis kamene: azurit

Detailní popis kamene: malachit 

 

 

 

 

Související produkty