ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Dumortierit design přívěsek stříbro Ag 925 JW76880

Dumortierit design přívěsek stříbro Ag 925 JW76880

Krásný stříbrný design přívěsek s přírodním dumortieritem. Ag 925. Dumortierit je doplněn o čtyři přírodní fasetové ametysty, které šperku dodávají osobitost. Dumortierit je kamenem naděje, pomáhá obratu k lepšímu… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 18. 12.
Kód produktu:
X2JW76880P
Vaše cena:
899 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Dumortierit design přívěsek stříbro Ag 925 JW76880

Krásný stříbrný design přívěsek s přírodním dumortieritem. Ag 925. Dumortierit je doplněn o čtyři přírodní fasetové ametysty, které šperku dodávají osobitost. Dumortierit je kamenem naděje, pomáhá obratu k lepšímu v těžkých životních situacích. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Dumortierit dodává důvěru ve vlastní schopnosti a sílu tyto situace zvládnout a ve šťastných učí užívat život naplno, bez zbytečných starostí a obav. Dumortrierit podporuje pozitivní životní postoj, pomáhá odstraňovat staré blokády. Posiluje vůli zbavit se závislostí na tabáku, alkoholu či drogách. Zvyšuje koncentraci. 

Léčebné využití: udává se, že dumortrierit pomáhá léčit duševní a nervová onemocnění, tlumí prudké bolesti hlavy, pomáhá snížit vysoké horečky, odvodňuje, uvolňuje křeče, mírní střevní koliky, zostřuje smyslové vjemy. Dumortrierit pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, vhodný na celkové uvolnění před spánkem.

Země původu: Jižní Afrika

Detailní popis kamene: durmotierit

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Ametyst je kámen pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: udává se, že ametyst zmírňuje bolesti hlavy a odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene ametyst

Související produkty