ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Kakoxen (Super 7) přívěsek stříbro Ag 925 P170

Kakoxen (Super 7) přívěsek stříbro Ag 925 P170

Krásný stříbrný přívěsek s neobyčejně hezkým a velkým Super 7 - ametystovým kakoxenem v prvotřídní AAA kvalitě s výraznými inkluzemi zlatavého kakoxenitu, ve tvaru stylizované kapky, doplněný velkým broušeným citrínem a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 24. 11.
Kód produktu:
CACP170
Vaše cena:
1 699 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) přívěsek stříbro Ag 925 P170

Krásný stříbrný přívěsek s neobyčejně hezkým a velkým Super 7 - ametystovým kakoxenem v prvotřídní AAA kvalitě s výraznými inkluzemi zlatavého kakoxenitu, ve tvaru stylizované kapky, doplněný velkým broušeným citrínem a 3 menšími citríny. Ag 925. Zlatavé inkluze kakoxenitu v kombinaci s fialovou barvou ametystu ve velikosti cca 3,0 cm, s centálním citrínem o velikosti 1 cm a třemi menšími o velikosti 2x 0,3 cm a 1x 0,5 cm činí tento šperk zajímavým a nezvyklým. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

 

 

Související produkty