ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Lapis Lazuli přívěsek stříbro Ag 925 P1373 2

Lapis Lazuli přívěsek stříbro Ag 925 P1373 2

Nezvyklý, krásný stříbrný přívěsek s velkým Lapisem Lazuli ve tvaru trojúhelníku, doplněný 4 topazy, kulatými a ve tvaru kapky s jemným zdobením střbrnými drátky . Ag 925. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 24. 11.
Kód produktu:
LPSP1373 2
Vaše cena:
1 349 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lapis Lazuli přívěsek stříbro Ag 925 P1373 2

Nezvyklý, krásný stříbrný přívěsek s velkým Lapisem Lazuli ve tvaru trojúhelníku, doplněný 4 topazy, kulatými a ve tvaru kapky s jemným zdobením střbrnými drátky . Ag 925. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro meditace, podporu klidu a míru, k potlačení úzkostí a stresu. Topaz přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje. Tento výrazný, jemný a decentní šperk ve velikosti cca 4,6 cm je velmi atraktivní a svému nositeli dodá osobitost. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Lapis Lazuli je duchovní kámen. Vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Detailní popis kamene Lapis Lazuli

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné  dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Detailní popis kamene: topaz

 

Související produkty