ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Lapis Lazuli přívěsek stříbro Ag 925 P1586

Lapis Lazuli přívěsek stříbro Ag 925 P1586

Nezvyklý, krásný stříbrný přívěsek s velkým oválným Lapisem Lazuli v AA kvalitě s nádhernou tmavě modrou barvou. Ag 925. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro meditace, podporu klidu a míru, k potlačení úzkostí a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 21. 12.
Kód produktu:
LPSP1586
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 95 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč

Zvolte variantu:

Lapis Lazuli přívěsek stříbro Ag 925 P1586

Nezvyklý, krásný stříbrný přívěsek s velkým oválným Lapisem Lazuli v AA kvalitě s nádhernou tmavě modrou barvou. Ag 925. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro meditace, podporu klidu a míru, k potlačení úzkostí a stresu. Tento výrazný a krásný kámen ve velikosti cca 3,7 cm je velmi atraktivní a svému nositeli dodá osobitost. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Lapis Lazuli je duchovní kámen. Vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.
 
Detailní popis kamene Lapis Lazuli
 

Související produkty