ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Sonora Sunset - západ Slunce nad Sonorou přívěsek stříbro Ag 925 P538

Sonora Sunset - západ Slunce nad Sonorou přívěsek stříbro Ag 925 P538

Exkluzivní stříbrný přívěsek se vzácným drahým kamenem s lyrickým názvem Sonora Sunset - západ Slunce nad pouští Sonora v atraktivním vzhledu a tvaru. Ag 925. Kombinace modro-zeleného chryzokolu a červené měděné rudy… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2CUBP538P
Vaše cena:
1 299 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Sonora Sunset - západ Slunce nad Sonorou přívěsek stříbro Ag 925 P538

Exkluzivní stříbrný přívěsek se vzácným drahým kamenem s lyrickým názvem Sonora Sunset - západ Slunce nad pouští Sonora v atraktivním vzhledu a tvaru. Ag 925. Kombinace modro-zeleného chryzokolu a červené měděné rudy připomíná krajinu v západu Slunce. Překrásná barevná kresba s velikostí kamene cca 3,7 cm činí tento šperk zcela okouzlujícím a nepřehlédnutelným. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Chryzokol je znám jako léčivý kámen, který používali američtí Indiáni, a to zejména pro posílení odolnosti organismu a k dosažení pocitu klidu při rozrušení. 
Je spojován s klidem, trpělivostí, tolerancí, vyrovnaností, bezpodmínečnou láskou, jemností a vnímavostí. Jedná se o kámen vhodný pro meditace.
Kuprit se tradičně používá při řešení vztahů, k urovnání problémů. Pomáhá překonat následky traumat, tiší úzkost a potlačuje strach.

Sonora sunset je výborným talismanem pro ty, kdo hledají změnu a svobodu. Vzhledem k vysokému obsahu mědi je považován za velmi silný léčivý kámen. Čistí a harmonizuje kořenovou čakru a propojuje ji přes sakrální čakru s krční. Používá se pro zvýšení pocitu bezpečí, pomáhá zvýšit energii životní síly, která proudí skrze čakry. Podporuje odvahu a tvůrčí sílu, uvolňuje stres a úzkost.

Léčebné využití: uklidňující účinek, tišení bolesti a křečí. Ovlivněním čakry sakrální stimuluje energii Kundalini a tím sexuální prožitky, a může se použít při poruchách brzlíku.

Země původu: Mexiko.

Detailní popis kamene: Sonora Sunset

Související produkty