ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Tanzanit design přívěsek stříbro Ag 925 JW14669

Tanzanit design přívěsek stříbro Ag 925 JW14669

Krásný přívěsek stříbro se vzácným surovým tanzanitem, třemi fazetovanými ametysty a perlou pomáhá svému nositeli najít klid, vnitřní sílu a odhodlání. Unikátní designový šperk s atraktivní kombinací přírodního surového… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 20. 07.
Kód produktu:
X2JW14669P
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Tanzanit design přívěsek stříbro Ag 925 JW14669

Krásný přívěsek stříbro se vzácným surovým tanzanitem, třemi fazetovanými ametysty a perlou pomáhá svému nositeli najít klid, vnitřní sílu a odhodlání. Unikátní designový šperk s atraktivní kombinací přírodního surového tanzanitu a broušených kamenů ametystu v krásně zpracovaném stříbrném rámečku. Kameny jsou doplněny drobnou Biwa perličkou. Celková délka přívěsku cca 4,1 cm, hmotnost cca 7 g. Ag 925.

Tanzanit je v současnosti jeden z nejoblíbenějších a nejvzácnějších drahých kamenů. Je osobním kamenem těch, kdo se narodili v prosinci. Co činí tanzanit vzácným a unikátním, je jeho nádherná čistá modrá barva, mnohdy přecházející až fialového odstínu a jeho velmi omezená dostupnost.

Léčivé vlastnosti: tanzanit má uklidňující účinek jak na naše tělo, tak i naši mysl. Pomáhá svému nositeli najít klid a vnitřní vyrovnanost.  Mobilizuje naši vnitřní sílu a odhodlání vše špatné překonat. Díky své jemné energii a odstínům modré barvy tanzanit přináší do našeho života velkorysost a pomáhá zlepšit vztahy. Tanzanit pomáhá též potlačit negativitu, jež je v našem okolí. Na fyzické úrovni se často udává, že tanzanit může napomáhat našemu tělu lépe vstřebávat živiny a odstraňovat toxiny, které mohou způsobit kožní problémy. Věří se, že tanzanit pomáhá při léčbě ke snížení krevního tlaku. Tanzanit je skvělým kamenem především pro korunní čakru.

Deilní popis kamene:tanzanit

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty