ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Tiffany kámen design přívěsek stříbro Ag 925 JW20381

Tiffany kámen design přívěsek stříbro Ag 925 JW20381

Nádherný stříbrný designový přívěsek se vzácným Tiffany kamenem vás okouzlí nejen svou nádhernou fialovou barvou a kresbou, ale především pozitivní energií, kterou kámen vyzařuje. Ag 925. Tiffany kámen je doplněn o… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2JW20381P
Vaše cena:
1 149 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tiffany kámen design přívěsek stříbro Ag 925 JW20381

Nádherný stříbrný designový přívěsek se vzácným Tiffany kamenem vás okouzlí nejen svou nádhernou fialovou barvou a kresbou, ale především pozitivní energií, kterou kámen vyzařuje. Ag 925. Tiffany kámen je doplněn o velký fasetový ametyst, zasazený do zdobného rámečku. Kameny Tiffany jsou na trhu dostupné jen vzácně, proto je to jeden z dalších šperků, který doporučujeme ke koupi. Vzhledem k velikosti kamene a výrazné barevné kresbě se jedná o nepřehlédnutelný šperk. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Tiffany kámen je léčivý kámen s půvabnou a něžnou, ale přitom silnou energií. Když držíte v ruce tento kámen, poměrně rychle ucítíte jeho jemné vibrace a možná při spojení s jeho energií, která bude plynout celým vaším tělem, pochopíte, proč se tomuto kameni říká „purpurová vášeň". Tiffany zvyšuje vášeň a odhaluje sílu našich psychických darů. Krásná energie kamene Tiffany ve vás bude akcentovat vaše psychické schopnosti a díky tomu vám ukáže váš potenciál k dalšímu rozvoji vašeho ducha i celého života. Máte-li potíže s komunikací, Tiffany kámen pomáhá s jejím zlepšením. Tiffany kámen umí naplnit srdce láskou, a to bezpodmínečnou. Působí na srdeční čakru a pomáhá milovat sami sebe a všechny okolo nás. Tiffany napomáhá lépe zvládnout obtížné změny v našem životě, protože dodává vytrvalost a emocionální sílu.

Kámen Tiffany je směsí více minerálů (především křišťálu, chalcedonu a opálu), který se těží pouze na jediném místě na světě, v Utahu v USA. Je díky tomu nádherně zbarvený a jako šperk je ozdobou každé ženy.

Více si o tomto vzácném a kouzelném kameni můžete přečíst na našem blogu zde

Související produkty