ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Topaz hnědý designový přívěsek stříbro Ag 925 JW94992

Topaz hnědý designový přívěsek stříbro Ag 925 JW94992

Atraktivní designový stříbrný přívěsek s velkým broušeným hnědým topazem, ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen oválným broušeným hnědým topazem, zasazeným do… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 20. 07.
Kód produktu:
X2JW94992P
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Topaz hnědý designový přívěsek stříbro Ag 925 JW94992

Atraktivní designový stříbrný přívěsek s velkým broušeným hnědým topazem, ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen oválným broušeným hnědým topazem, zasazeným do aktraktivního stříbrného rámečku, stylizovaného do podoby hada. Hnědé topazy jsou velmi oblíbenými kameny pro šperkařskou výrobu. Unikátní design, který přívěsku dává velmi elegantní a dekorativní vzhled. Výrazný a přesto decentní šperk, s velikostí topazu cca 13 mm a celkovou dékou cca 4,3 cm jej na vašem hrdle nikdo nepřehlédne! Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. Hmotnost cca 4,3 g. Ag 925.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Detalní popis účinků kamene: topaz

Související produkty