ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Opál modrý peruánský prsten stříbro Ag 925 R30

Opál modrý peruánský prsten stříbro Ag 925 R30

Nádherný stříbrný prsten ze vzácného peruánského modrého opálu. Ag 925. Peruánský modrý opál se vyznačuje blankytně modrou až modro-zelenou barvou připomínající Karibské moře. Díky jeho měkké relaxační energii se… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2PBOR30P
Původní cena:
649 Kč
Ušetříte:
130 Kč −20%
Vaše cena:
519 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Opál modrý peruánský prsten stříbro Ag 925 R30

Nádherný stříbrný prsten ze vzácného peruánského modrého opálu. Ag 925. Peruánský modrý opál se vyznačuje blankytně modrou až modro-zelenou barvou připomínající Karibské moře. Díky jeho měkké relaxační energii se používá pro podporu komunikace a pomáhá vyjádřit myšlenky. Potlačuje stres, napětí, obavy a strach, pomáhá uvolnit staré rány a čelit budoucnosti. Kámen je považován za vynikající talisman pro dobrý a klidný spánek, pro uvolnění těla i mysli. Velikost kamene cca 1,4 cm. Díky krásné barvě je nepřehlédnutelným doplňkem pro různé příležitosti. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Jedná se o vzácný druh opálu, který se nachází pouze v Andách v blízkosti San Patricio, v Peru. Jedná se o průsvitný kámen s nádherně blankytnou modrou barvou připomínající Karibské moře, přičemž může být v jednom tónu modré, v různých odstínech, nebo dendritický, tj. s inkluzemi připomínajícími větvičky kapradin. Tento modrý opál je národním kamenem Peru. 

Kdy je vhodné použít peruánský modrý opál?

Je vynikajícím pomocníkem pro potlačení fyzického i psychického napětí, a utříbení myšlenek. Pomáhá navodit celkový klid a harmonii. Je kamenem bohatství. Podporuje tvořivost a originalitu, pomáhá dosáhnout vytýčených cílů a snů, zejména finančních. Jeho energii povzbuzuje k pochopení toho, po čem ve skutečnosti toužíme a tím dopomoci k nejlepšímu rozhodnutí.

Peruánský modrý opál se používá pro posílení odvahy a odhodlání zejména v lásce a vztazích. Podporuje komunikaci, schopnost vyjádřit myšlenky, city a touhy, posiluje sebedůvěru, otevřenost a upřímnost. Je vhodným dárkem pro partnerku/partnera, jako talisman pro plnohodnotný milostný život, spontánnost a lehkost. Podporuje vášeň a lásku.

Jedná se o vynikajícího pomocníka při meditaci, jeho měkká energie naplňuje klidem. Je vhodný pro chaotické a nejisté období v životě, kdy potřebujeme pozitivní energii, sílu a řád.

Léčebné využití: tradičně je používán jako talisman při porodu pro zmírnění porodních bolestí.

Peruánský modrý opál je sedimentární kámen s vysokým obsahem oxidu křemičitého. Vzniká při nízkých teplotách a obvykle se skládá z vodíku, kyslíku a křemíku.
Stupeň tvrdosti: 5,5 až 6,5.

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty