ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Rubín ve fuchsitu prsten stříbro Ag 925 R523

Rubín ve fuchsitu prsten stříbro Ag 925 R523

Atraktivní stříbrný prsten s nádherným prvotřídním kamenem rubínu ve fuchsitu svého nositele ochraňuje a zvyšuje sebevědomí. Kámen v tomto prstenu se vyznačuje sytými barvami šarlatového rubínu a několika tóny zelené… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 11.
Kód produktu:
RIFR523
Původní cena:
599 Kč
Ušetříte:
90 Kč −15%
Vaše cena:
509 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Rubín ve fuchsitu prsten stříbro Ag 925 R523

Atraktivní stříbrný prsten s nádherným prvotřídním kamenem rubínu ve fuchsitu svého nositele ochraňuje a zvyšuje sebevědomí. Kámen v tomto prstenu se vyznačuje sytými barvami šarlatového rubínu a několika tóny zelené barvy fuchsitu. Nejen díky barvám, ale i nádherné kresbě kamene je tento přívěsek unikátní a nepřehlédnutelný. Velikost kamene cca 1,3 cm. Ag 925. Na prodej přímo vyobrazený kus.

Rubín ve fuchsitu se objevil na trhu až v roce 2004, pochází z jižní Indie a je tvořen rubínovými zrny v zelené hornině fuchsitu. Je to kámen ochrany, zbavuje napětí a stresu, odstraňuje pocity prohry a pokoření, dává sílu zvládnout sám své problémy, dává pocit uvolněnosti, rozvíjí intuici, dodává sebedůvěru a nadhled.

Léčebné využití: vhodný na kožní problémy, alergie, záněty, detoxikaci, anémii.

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Rubín je kamenem bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Související produkty