ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Tyrkys přírodní Mohave prsten stříbro Ag 925 R683

Tyrkys přírodní Mohave prsten stříbro Ag 925 R683

Výrazný a atraktivní stříbrný prsten s kousky přírodního Mohave tyrkysu, spojovaných do jednoho působivého velkého kabošonu tyrkysově modré barvy. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 18. 12.
Kód produktu:
X2BMTR683P
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní Mohave prsten stříbro Ag 925 R683

Výrazný a atraktivní stříbrný prsten s kousky přírodního Mohave tyrkysu, spojovaných do jednoho působivého velkého kabošonu tyrkysově modré barvy. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále rostoucí ceny jednolitých kusů přírodního tyrkysu. Takto vytvářené kabošony jsou jednou z mála možností, jak si dnes pořídit šperk s tyrkysem za relativně dostupnou cenu. Tyrkys ve špercích nosí štěstí a podporuje lásku. Působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Velikost kamene cca 1,7 cm- exkluzivní a výrazný šperk, který na vaší ruce opravdu nikdo nepřehlédne! Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Mojave tyrkys je vyráběn z kousků pouze přírodního tyrkysu, težených a zpracovaných v dolu Kingman Turquoise v Kingmanu v Arizoně, USA. V tomto procesu jsou kousky přírodního tyrkysu spojeny (některé s měděnou matricí) a stabilizovány k vytvrzení kamene (poznámka - téměř všechny tyrkysy na dnešním trhu jsou stabilizovány). Modrý Mohave tyrkys je pravý arizonský tyrkys s přírodní modrou barvou, ostatní barevné varianty jsou dobarvovány.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Je to kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Země původu: stát Arizona, USA

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty