ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Tyrkys přírodní purpurový prsten stříbro Ag 925 R1766

Tyrkys přírodní purpurový prsten stříbro Ag 925 R1766

Výjimečný stříbrný prsten s kousky přírodního tyrkysu, spojovaných mědí do jednoho působivého kabošonu krásné purpurovo - fialové barvy. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále rostoucí ceny… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2PCTR1766P
Původní cena:
749 Kč
Ušetříte:
150 Kč −20%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní purpurový prsten stříbro Ag 925 R1766

Výjimečný stříbrný prsten s kousky přírodního tyrkysu, spojovaných mědí do jednoho působivého kabošonu krásné purpurovo - fialové barvy. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále rostoucí ceny jednolitých kusů přírodního tyrkysu. Takto vytvářené kabošony jsou jednou z mála možností, jak si dnes pořídit šperk s přírodním tyrkysem za relativně dostupnou cenu. Tyrkys ve špercích nosí štěstí a podporuje lásku. Působí proti úzkosti, strachu a stavům vyčerpání. Měď je od nepaměti používáná jako silný léčivý prostředek v mnoha kulturách po celém světě. První zmínka o léčivých účincích mědi je již na egyptském papyru z období 2600 až 2200 let před Kristem. Díky velikosti kamene cca 1,4 cm a atraktivnímu vzhledu jde o výrazný šperk, který nikdo nepřehlédne. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. 

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Je to kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty