ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Achát Botswana náramek sekaný extra

Achát Botswana náramek sekaný extra

Exkluzivní a elegantní náramek z extra velkých ohlazených kousků kousků botswanského achátu, jenž patří svou kresbou a šedou barvou k těm nejkrásnějším achátům vůbec. Náramek svému nositeli dává životní rovnováhu a… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AGBOTSW-B-extra
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Achát Botswana náramek sekaný extra

Exkluzivní a elegantní náramek z extra velkých ohlazených kousků kousků botswanského achátu, jenž patří svou kresbou a šedou barvou k těm nejkrásnějším achátům vůbec. Náramek svému nositeli dává životní rovnováhu a jistotu. Velikost ohlazených kousků achátu: cca 1 cm až 1,3 cm. Kousky achátů jsou navlečeny na gumičce hnědé barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 15,5 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Achát dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Detailní popis kamene: achát

Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevností, strukturou a kresbou kamene.

 

 

 

 

Související produkty