ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyTanzanit šperky limitovaná edice

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1004 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1004 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1004 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro s krásným a kvalitním kamenem vzácného tanzanitu z naší Tanzanit edice. Vedle tanzanitu je přívěsek osazen kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Šperky s tanzanitem patří k… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 22. 11.
Kód produktu:
X2TZP1004P
Původní cena:
999 Kč
Ušetříte:
200 Kč −20%
Vaše cena:
799 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tanzanit přívěsek stříbro TZP1004 Ag 925

Tanzanit přívěsek stříbro s krásným a kvalitním kamenem vzácného tanzanitu z naší Tanzanit edice. Vedle tanzanitu je přívěsek osazen kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Šperky s tanzanitem patří k tomu nejlepšímu ze šperků s kameny, co vám můžeme nabídnout. Kámen tanzanitu je pečlivě vybraný se zřetelně modrým až fialovým vybarvením a kvalitním brusem.

Velikost přívěsku včetně závěsu 1,8 cm, velikost tanzanit kamene: 1x 0,4 mm, 0,3 karátu. Ag 925.

Tanzanit je v současnosti jeden z nejoblíbenějších a nejvzácnějších drahých kamenů. Je osobním kamenem těch, kdo se narodili v prosinci. Co činí tanzanit vzácným a unikátním, je jeho nádherná čistá modrá barva, mnohdy přecházející až fialového odstínu a jeho velmi omezená dostupnost.

Léčivé vlastnosti: tanzanit má uklidňující účinek jak na naše tělo, tak i naši mysl. Pomáhá svému nositeli najít klid a vnitřní vyrovnanost.  Mobilizuje naši vnitřní sílu a odhodlání vše špatné překonat. Díky své jemné energii a odstínům modré barvy tanzanit přináší do našeho života velkorysost a pomáhá zlepšit vztahy. Tanzanit pomáhá též potlačit negativitu, jež je v našem okolí. Na fyzické úrovni se často udává, že tanzanit může napomáhat našemu tělu lépe vstřebávat živiny a odstraňovat toxiny, které mohou způsobit kožní problémy. Věří se, že tanzanit pomáhá při léčbě ke snížení krevního tlaku. Tanzanit je skvělým kamenem především pro korunní čakru.

Deilní popis kamene:tanzanit

 

 

Související produkty