ÚvodVýprodej

Feng Shui stromeček Růženín a kov 0531

Feng Shui stromeček Růženín a kov 0531

Feng Shui stromeček z růženínu a kovu je krásnou dekorací bytu, kanceláře, zimní zahrady, meditační místnosti. Stromeček je vyroben z desítek tromlovaných kousků provrtaného růženínu přichycených drátky ze žlutého kovu… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 23. 07.
Kód produktu:
X20531P
Původní cena:
499 Kč
Ušetříte:
200 Kč −40%
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Feng Shui stromeček Růženín a kov 0531

Feng Shui stromeček z růženínu a kovu je krásnou dekorací bytu, kanceláře, zimní zahrady, meditační místnosti. Stromeček je vyroben z desítek tromlovaných kousků provrtaného růženínu přichycených drátky ze žlutého kovu. Je upevněn na dřevěném podstavci, posypaném drcenými kousky růženínu. Výška stromečku cca 18 cm.

Stromeček je dodáván nevytvarovaný, užijte si tedy vlastní nápady, tvořivost, zábavu a spoustu radosti při jeho tvarování.

Každý kus je ručně dělaný originál a může se tak lišit od vyobrazené fotografie.

Důležité upozornění: při tvarování se nikdy nesnažte narovnat či jinak formovat kmen, povrchová úprava by mohla prasknout!

Růženín ve Feng Shui představuje tlumenou energii ohně. Oheň, to je energie nadšení, vřelosti, vášně, aktivity a osvícení. Ztělesňuje emoce, vášeň, návrhy a myšlenky. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Detailní popis kamene
: růženín

Související produkty