ÚvodVýprodej

Jantar zelený design přívěsek stříbro JW32076

Jantar zelený design přívěsek stříbro JW32076

Jantar zelený design přívěsek stříbro JW32076

Stříbrný designový přívěsek s krásným, zeleným jantarem, z Kolumbie. Ag 925. Zelený jantar vznikal v prostředí bažin, bez přístupu vzduchu, kde se postupně rozkládala organická hmota. Na prodej přímo vyobrazený… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2JW32076P
Původní cena:
1 049 Kč
Ušetříte:
400 Kč −38%
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jantar zelený design přívěsek stříbro JW32076

Stříbrný designový přívěsek s krásným, zeleným jantarem, z Kolumbie. Ag 925. Zelený jantar vznikal v prostředí bažin, bez přístupu vzduchu, kde se postupně rozkládala organická hmota. Na prodej přímo vyobrazený kus. 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Jantar pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť.

Léčebné užití: preventivně je jantar velmi účinným ochráncem zdraví na všech úrovních. udává se, že jantar napomáhá při léčbě krku, štítné žlázy, žaludku, jater, žlučníku, ledvin, močového měchýře, sleziny a kloubů. Jantar pomáhá ulevit při bolestech hlavy, uší a zubů, křečíchrevmatismu. Traduje se, že jantar pomáhá při impotenci a frigiditě. Posiluje oči. Držen v ruce snižuje horečku.

Země původu: Kolumbie

Související produkty