ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek z korálků polodrahokamů a dřeva

Čakrový náramek z korálků polodrahokamů a dřeva

Dva nádherné prvky přírody - drahý kámen a dřevo se spojily v jedinečné harmonii v přírodním čakrovém náramku z korálků polodrahokamů a dřeva. Půvabný náramek z naší nové Nefertitis kolekce "Kámen a… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
N-BJEW-JB02135-05
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Čakrový náramek z korálků polodrahokamů a dřeva

Dva nádherné prvky přírody - drahý kámen a dřevo se spojily v jedinečné harmonii v přírodním čakrovém náramku z korálků polodrahokamů a dřeva. Půvabný náramek z naší nové Nefertitis kolekce "Kámen a dřevo". Korálky sedmi drahých kamenů v barvách všech čaker harmonizují a dobíjejí energii čaker, těla i mysli. Dřevo je symbolem jara, síly a růstu, obnovuje energii těla i duše. Průměr korálků cca 8 mm, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 18 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

V tomto půvabném šperku je sedm oblíbených polodrahokamů - temně rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený avanturín, světle-modrý křemen, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst, seřazeno barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty