ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek sekaný se Stromem života

Čakrový náramek sekaný se Stromem života

Krásný čakrový náramek z kousků sedmi polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
N-BJEW-JB02340-02
Vaše cena:
79 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový náramek sekaný se Stromem života

Krásný čakrový náramek z kousků sedmi polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalituDo kovového zapínání náramku je zakomponováno půvabné srdíčko z obecného kovu, aby náramek svému nositeli navíc přinášel lásku, štěstí a harmonii v partnerském vztahu. Tzv. americké zapínání z obecného kovu. Kousky kamínků jsou navlečeny na ocelovém drátku, který oproti gumičce snižuje riziko případného přetržení. Velikost přívěsku Strom života cca 2,5 cm. Ilustrativní vyobrazení, barevný odstín, velikost a tvar kamenů se mohou lišit od doprovodné fotografie.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 19,5 cm. Na větší obvod ruky, než je 20 cm, již náramek nelze dopnout. Je vhodný pouze pro štíhlou ruku. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

V tomto půvabném šperku je sedm polodrahokamů - rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený avanturín, světle-modrý chalcedon, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst, Vkteré jsou seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Související produkty