ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Howlit bílý náramek čakrový s lebkou

Howlit bílý náramek čakrový s lebkou

Elegantní náramek z bílého howlitu a drahých kamenů pro 7 čaker působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Složen ze z howlitu a sedmi druhů polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2N-BJEW-G554-04GP
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Howlit bílý náramek čakrový s lebkou

Elegantní náramek z bílého howlitu a drahých kamenů pro 7 čaker působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Složen ze z howlitu a sedmi druhů polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Náramek je doplněn lebkou z obecného kovu v barvě zašlého zlata, jež ochraňuje nositele náramku. Na rozdíl od západního křesťanského myšlení, v mnoha jiných kulturách je lebka pradávným symbolem síly, odvahy, moudrosti a úspěšného překonání obtížných životních období. Pro staré Kelty reprezentovala lebka sídlo síly a dům duše. Dodnes se lebka používá jako ochranný talisman. Velikost korálků cca 8 mm. Navlečeno na kvalitní nylonové gumičce bílé barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Howlit bílý (magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci. Dodává harmonii a odolnost vůči stresu. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, rozpoznává podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě.

Související produkty